İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Haberler

Gerede Kaymakamı Sn. Fatih KAYA ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Nizami ÖZALP Odamızı Ziyaret Etti

  • 14.05.2024
  • geredetso2
Gerede Kaymakamlığı, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Gerede Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin okul devam ederken staj imkanları, mezun olduktan sonra iş bulmaları ve iş dünyasının ihtiyacı olan yeni bölümlerin açılabilmesi konularında Gerede Kaymakamı Sn. Fatih KAYA ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Nizami ÖZALP odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin KAŞKA ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Nurullah YILDIZ ve Genel Sekreterimiz Sn. Turhan ANAÇ ile istişarelerde bulundular.
Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ersin KAŞKA Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde eğitim görecek öğrencilerimizin iş kaygısı yaşamadan firmalarımızda istihdam edilmesi ile firmalarda alanlarında uzman bireylerle beraber kalite ve verimin artacak olmasına vurgu yaparak çalışmaların ilçemiz adına hayırlı olmasını diledi.
Gerçekleştirilen toplantıda iş dünyamızın ihtiyaçları, öğrencilerimizin geleceğe yönelik işlerde istihdamının sağlanması adına bir alt komisyon oluşturularak detaylı araştırmaların yapılmasına karar verildi.
  •  Gerede Kaymakamı Sn. Fatih KAYA ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Nizami ÖZALP Odamızı Ziyaret Etti
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi