İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Haberler

Türkiye-Kazakistan İş Forumu

  • 05.04.2024
  • geredetso2
Türkiye-Kazakistan İş Forumu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan bir yazıda, Türkiye-Kazakistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 13. Dönem Toplantısı münasebetiyle 25 Nisan 2024 Perşembe günü öğleden önce TOBB ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliğinde Ankara’da “Türkiye-Kazakistan İş Forumu”nun düzenleneceği iletilmektedir.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ve Kazakistan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Oljas Bektenov’un teşrifleri ile TOBB merkezinde (TOBB İkiz Kuleler) gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu İş Forumuna, kamu kurum ve kuruluşları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının katılımı öngörülmekte olup, iş forumunda iki ülke arasındaki iş ve yatırım imkânlarının değerlendirilmesi beklenmektedir. İş forumu programı ve Kazak tarafı katılımcı listesi bilahare iletilecektir.

Bahse konu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-kazakistan-is-forumu bağlantısında yer alan kayıt formunu 22 Nisan 2024 saat 12:00’ye kadar doldurmaları gerekmektedir.
  • Türkiye-Kazakistan İş Forumu
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi