İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Meslek Komiteleri

1.MESLEK KOMİTESİ

Has-Ek Et Ve Et Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Başkan
Celalettin Ergüven
Başkan Yardımcısı
Gereksan Ekmek Un Ve Unlu Mamüller Üretim Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Üye
Bilen Gıda Maddeleri Ve Şeker Mamülleri İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Cemali Yöney (Manav Nazar)
Üye

2.MESLEK KOMİTESİ

Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayvancılık Turizm Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Başkan
Hüseyin Yoldaş (Karadeniz Ambalaj ve Deri Ürünleri)
Başkan Yardımcısı
Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi
Üye
Nurullah Yıldız (Yıldız Kırtasiye)
Üye
Selahattin Güneş (Güneş Av Bayii)
Üye

3.MESLEK KOMİTESİ

Tek-Nik Kimya Deri İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Başkan
Or-Kim Deri Kimyevi Madde Otomotiv Nakliye İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Başkan Yardımcısı
Assa Kimya Deri İmalat Ve Komisyonculuğu İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Arba Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Üye
Artaç Kimyevi Madde Deri İmalat İthalat İhracat Komisyon Pazarlama San.ve Tic.Ltd.Şti.
Üye

4.MESLEK KOMİTESİ

Turgut Demiral(Demiral Deri)
Başkan
Öz Mizan Deri Kimyevi Madde Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Başkan Yardımcısı
Paysa Dericilik Tekstil Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Üye
Birlik Deri İmalat İthalat İhracat İnşaat Komisyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
İnan Dericilik Kuyumculuk Petrol Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Reiss Deri Tekstil İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Saraç İnvest İnşaat Dericilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Üye

5.MESLEK KOMİTESİ

Danışman Mühendislik Müteahhitlik İnşaat Malzemeleri Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Başkan
İbrahim Oruçoğlu (Oruçoğlu Mühendislik ve Müteahhitlik)
Başkan Yardımcısı
İbrahim Sadi Özalp (Özalp Mühendislik)
Üye
Geryap Mimarlık Mühendislik Müteahhitlik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Karyapı Proje Taahhüt İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye

6.MESLEK KOMİTESİ

Kemalettin Ceylan (Hocaoğlu Ticaret)
Başkan
Ünnü Torna Makina Teçhizat Nakliye Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Başkan Yardımcısı
Sezai Otomotiv Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
İtimat Nakliye İnşaat Otomotiv Dericilik Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Üye
Allar Nakliyat Deri İnşaat Otomotiv Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye

7.MESLEK KOMİTESİ

Kadir Afşar (Afşar Nakliyat Hafriyat Taahhüt Ticaret)
Başkan
İrfan Bilgisayar Bilişim Elektronik Kırtasiye Nakliye İnşaat Taahhüt Dayanıklı Tüketim Malları Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Başkan Yardımcısı
Öz Gerede Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Yüksel Nakliyat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye
Satur Nakliyat İletişim Temizlik Hizmetleri Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Üye

8.MESLEK KOMİTESİ

Erol Saraç
Başkan
Hilmi Akbaşoğlu (El-Nur 2001 Sigorta Aracılık Hizmetleri)
Başkan Yardımcısı
Esentepe Grup Spor Kompleksi İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Üye
Rifat Eser (Eser Sigorta Aracılık Hizmetleri)
Üye
Keçecioğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
Üye
İdari Yapı
Whatsapp ile İletişime Geç