İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Haberler

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin KAŞKA, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Meslek Komitesi üyelerinin katılımlarıyla deprem yardımlarının planlı ve koordineli şekilde yapılması hususunda toplantı gerçekleştirildi

  • 08.02.2023
  • geredetso2
Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin KAŞKA, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Meslek Komitesi üyelerinin katılımlarıyla deprem yardımlarının planlı ve koordineli şekilde yapılması hususunda toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda deprem afet bölgesine yapılacak yardımların uzun soluklu olacağı belirtilirken, günden güne ihtiyaç duyulan maddelerinin farklılık gösterebileceği için nakdi yardımların ilk etapta daha etkili olacağı vurgulandı.
T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre deprem afet bölgesine gönderilecek ayni yardımların sağlıklı bir şekilde dağıtılabilmesi için gıda ve giyim olarak ayrıştırılması gerektiği ifade edildi.
İlçemizden gönderilen gıda yardım araçlarının AFAD’ın belirlediği afet bölgelerine ulaşmak üzere yolda olduğunun belirtildiği toplantıda bölgeye bundan sonra gönderilecek yardımların daha koordineli ve planlı şekilde yapılması için istişarelerde bulunuldu.
  • Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin KAŞKA, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Meslek Komitesi üyelerinin katılımlarıyla deprem yardımlarının planlı ve koordineli şekilde yapılması hususunda toplantı gerçekleştirildi
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi