İletişim Hattı +90 (374) 311 67 11
Haberler

"Tedarik Zinciri Finanmanı Paraf Kart Lansmanı" Gerçekleştirildi!

 • 05.01.2021
 • geredetso2

 

Sayın Üyelerimiz,

TOBB Başkanımız Sn. MRifat Hisarcıklıoğlu, Halk Bankası Genel Müdürü Sn. Osman Arslan, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ersin Kaşka ve 365 Oda/Borsa Başkanlarının katılımlarıyla gerçekleştirilen "Tedarik Zinciri Finanmanı Paraf  Kart Lansmanı" 05.01.2021 Salı günü saat 13:00 da online olarak gerçekleştirildi.

Tedarik zincirinin güvenli işlemesi için TOBB ile Halkbank arasında “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" imzalandı.

Bu Kapsamda “Paraf Ticari Kredi Kartı Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı” İle Oda Ve Borsa Kayıtlı Alıcı ve Satıcı Firmalar Arasında Büyük Bir Tedarik Zinciri Kuruluyor, Üyemiz Olan İşyerleri Ve Kurumsal Kart Yapısı Üzerinden Özel Fiyatlandırma ve Vade Avantajı Sunuyor.

Kart sahibine esnek taksit ve esnek vade imkanı sağlayan, Üye İş Yerine avantajlı fiyatlar sunan Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı; TOBB üyesi oda ve borsalara kayıtlı alıcı ve satıcı firmalar arasındaki ticaretin aksamadan devamına ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan sağlamaktadır.

Paraf KOBİ/Esnaf Kart ile alıcı firmalara 540 güne varan vadelendirme imkanı sağlanırken, satıcı firmalara ise avantajlı Üye İş Yeri fiyatları ile hesaba aktarım imkanı sunulmaktadır.

Detaylar EK’te Yer Almaktadır.

Saygılarımızla.

 

 • "Tedarik Zinciri Finanmanı Paraf Kart Lansmanı" Gerçekleştirildi!
 • "Tedarik Zinciri Finanmanı Paraf Kart Lansmanı" Gerçekleştirildi!
 • "Tedarik Zinciri Finanmanı Paraf Kart Lansmanı" Gerçekleştirildi!
Whatsapp ile İletişime Geç